fbpx

Všetci vodiči pozor!!

Zakladateľ firmy SUPERSKLÁ.SK súhlasil, že pošle svojich technikov kamkoľvek za zákazníkmi úplne ZADARMO len aby dokázal, že táto technológia nie sú len „lacné tekuté stierače z pumpy“ ale sú naozaj skvelé a dlhodobo fungčné!

Prečo by ste mali zveriť aplikáciáu do naších rúk?

Zabudnite na lacné „tekuté stierače“ z pumpy.. My používame len vysokokvalitnú a testovanú chcemiu, ktorá pri správnej aplikácii dokáže z obyčajných skiel vytvoriť dlhodobo SUPERSKLÁ.

N

Garantujeme profesionálny prístup

Aplikáciu vykoná len zaškolený technik

N

Nemusíte nikam chodiť

Náš technik príde k Vám ZDARMA kdekoľvek na vami určené miesto

N

kráčame s dobou

Obmedzíte tak riziko a zvýšite svoju bezpečnosť aj počas pandemickej situácie

So supersklami jazdia tisíce vodičov po celom Slovensku! A stále pribúdajú...

Pozrite sa, čo hovoria vodiči na slovenských cestách o našej technológii, ktorá pomáha zvýšiť bezpečnosť počas jazdy za zlých poveternostných podmienok.

Ošetrených skiel

Bezpečnosť je prvoradá

Ak sa chcete cítiť bezpečnejšie počas vašej jazdy a zvýšiť viditeľnosť za akéhokoľvek počasia, toto bude jedna z najlepších služieb, akú môžete vaším sklám dopriať.

Nepotrebujete používať vaše stierače už od 45 km/hod

Lepší výhľad, zredukujete nečistoty a hmyz na skle na minimum

V zime oveľa ľahšie očistíte sklá od námrazy

Garantujeme dlhodobú trvácnosť až 12 mesiacov

Milí vodiči,

náš príbeh začal v jednej malej dielni kde sme premýšľali, ako zvýšiť bezpečnosť na našich cestách za akýchkoľvek poveternostných podmienok. Vyskúšali sme sami všetky druhy a tipy ochrany skiel…žiaľ, nič nefungovalo podľa našich predstáv a už vôbec nemalo dlhodobý účinok. A tak sme náš produkt stále testovali a vyvíjali. Až sme sa postupne prepracovali z obyčajnej ochrany skiel…
až na špičkový produkt so superhydrofóbnym efektom, vďaka ktorému dnes bezpečne jazdia už tisíce vodičov po celom Slovensku.

– František Sivčo
Foto6

TECHNIK ZADARMO POČAS JESENE !!

Doprajte tak sebe či vašim blízkym zvýšenú ochranu počas prichádzajúcej jesene a nepriaznivého počasia kdekoľvek na cestách budete. So supersklami jazdíte bezpečnejšie a budú vás chrániť kdekoľvek a za akýchkoľvek podmienok na ceste počas celého roka!