fbpx

Objavte jeden z najefektívnejších a najjednoduchších spôsobov ako drasticky zvýšite bezpečnosť vašej jazdy… začnite už dnes!

Čo všetko získate:

Sme špecialisti v oblasti ochrany autoskiel a pomohli sme už viac ako 3000 vodičom na Slovensku zvýšiť bezpečnosť ich jazdy.

Bezpečnosť

Profesionálnu ochranu vášho auta, aby ste zvýšili bezpečnosť vašej jazdy s okamžitým efektom

Sústredenosť

Dokážete lepšie reagovať na cestách v daždi a znížiť tak riziko nehody

Komfort

V zime nebudete musieť čistiť vaše sklá od námrazy, pôjde to oveľa jednoduchšie

Inovácie

Objavíte neskutočne jednoduchý spôsob ochrany skiel – aj napriek tomu, že ste o nej nikdy nepočuli a nemáte žiadne skúsenosti

Viditeľnosť

Efektívny a jednoduchý spôsob ako dosiahnete skvelú viditeľnosť za volantom aj počas tých najhorších poveternostných podmienok

Ochranu

Zvýšite ochranu vášho čelného skla pred odlietavým kamienkom

Úsporu

Potešíte sa s okamžite zníženej spotreby odstrekovej kvapaliny

Fakty

Prečo máte zlú skúsenosť s lacnými variantami produktu a čo treba urobiť, aby sa to už neopakovalo

Vyskúšajte jednu z najlepších služieb na Slovensku, ktorá bola testovaná roky pre zvýšenie bezpečnosti jazdy autom…

Počas posledných rokov sme pomáhali Slovenským vodičom zvýšiť bezpečnosť ich jazdy, aby ich náhla zmena poveternostných podmienok za volantom nezaskočila a aby bezpečne dorazili do svojho cieľa, nech už cestovali kamkoľvek.

Rozhodli sme sa, že budeme posielať svojich technikov kamkoľvek zadarmo aby sme dokázali, že náš produkt naozaj funguje a dokáže zvýšiť bezpečnosť jazdy…

Profesionálne zaškolení technici tak dokázali pomôcť už viac ako tisícke vodičov po celom Slovensku a sú dostupní stále aj počas tejto jesene, aby mohli pomôcť zvýšiť bezpečnosť jazdy aj vám.

Ak ste nikdy neskúšali ochranu váších skiel aby ste zvýšili bezpečnosť vašej jazdy, potom budete veľmi milo prekvapený…

Väčšina ľudí skúša čo najlacnejšie a nekvalitné alternatívy – avšak tí vodiči, ktorým na bezpečnosti jazdy skutočne záleží, zvolili trochu iný a profesionálny spôsob…

Milý šofér,
ak ste ako väčšina šoférov, ktorým záleží na ochrane a bezpečnosti svojho auta, určite ste už vyskúšali rôzne tekuté stierače z benzínky či supermarketu. 
To určite nebolo zlé rozhodnutie a malo to svoj účinok. A takisto verím, že vám to v určitom štádiu pomohlo dosiahnuť ochranu vášho skla.

To všetko má však jeden veľký háčik…

Lacné ochrany autoskiel za pár euro nikdy neochránia vaše sklá dostatočne efektívne a dostatočne dlho. Obsah požadovanej chemikálie tak, aby bola ochrana efektívna a ,,obyčajný“ spôsob aplikácie na vaše sklá sú kombináciou, ktorá nemá šancu dlhodobo vydržať a byť účinná…

Viem, o čom hovoríme,.. sami sme si to vyskúšali.

Lacná zmes tekutých stieračov, ktorá sa aplikuje na nesprávne očistené autosklo je väčší problém, než si môžete myslieť. Sú to zbytočne vyhodené peniaze do nekvalitného produktu, ktorý vám nevydrží, ste z toho frustrovaný a v podobné produkty strácate dôveru.

Možno dostatočne na to, aby ste si povedali že už nikdy viac.. Avšak počkajte – nemuselo by to tak byť…

Namiesto lacných stieračov z pumpy si predstavte rýchlejší, efektívnejší a dlhodobo lacnejší spôsob, ako perfektne a efektívne zvýšite vašu bezpečnosť počas jazdy autom…nebolo by to super?

OBJAVTE 3 HLAVNÉ DÔVODY, PREČO JE NAŠE RIEŠENIE TÝM NAJLEPŠÍM PRE ZVÝŠENIE VAŠEJ BEZPEČNOSTI ZA VOLANTOM

  •  ZAKLADÁME SI NA KVALITE

V porovnaní s lacnými alternatívami používame kvalitné chemické zlúčeniny, ktoré majú dlhodobý účinok 12 mesiacov.

  • VYSOKÁ PROFESIONALITA

Pre dlhodobú efektivitu potrebujete aj odborný postup, ako ich správne aplikovať: našu aplikáciu preto vykonáva len zaškolený technik.

  • ORIENTÁCIA NA ZÁKAZNÍKA

Prídeme k vám domov, do práce alebo na akékoľvek vami určené miesto ZADARMO. Celý postup vám vysvetlíme, produkt aplikujeme a pridáme pár účinných rád, ako sa starať o vaše auto.

VYMENILI BY STE BEZPEČNOSŤ VAŠEJ JAZDY ZA CENU JEDNEJ KÁVY MESAČNE?

Nerobím si z vás srandu. Ak si dnes objednáte aplikáciu Superskiel ktorá vám vydrží 12 mesiacov, mesačne vás to vyjde 1,66€ (20€ aplikácia na čelné sklo na 12 mesiacov)!

Čudujete sa, prečo je to tak lacné?

Je to jednoduché…akcia platí na jeseň, kde chceme vodičom dokázať, že máme kvalitný produkt, ktorý splní to, čo od neho očakávate.

Predstavujeme teda výhodnú ponuku. A k nej samozrejme pridávame ešte bonus naviac.

Naša vízia

Našou snahou je upovedomiť čo najviac ľudí o tejto revolučnej úprave autoskiel. Chceme pre Vás vybudovať značku, ktorá vám ušetrí nie len čas a peniaze ale hlavne zvýši bezpečnosť pri jazde vozidlom v nepriaznivom počasí.

František Sivčo, Konateľ spoločnosti

Stretneme sa?

Poďme spoločne zistiť, či sú superskla pre vás to pravé..